| Medvig_Andrei_1995 a întrebat:

Sall am vrut sa stiu daca un xbox360 adica alimentTorul lui ala cu trei pini daca il scoti si bagi un cablu de alimentare cu inceputul prizei cu trei pini si sfarsitul cu doua adica modelul european de la pc adica cablulu de la unitate si il bagi in chestia dreptunghiulara de la xbox care da curent sunt compatibile si daca ar fi las baga in priza are ceva nu ar merge ar face scurt?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Se taie si se pune modelul european prin legaturi impamantare + si - se leaga cu banda izolatoare apoi merge

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pai scrie pe el la ce teniune merge, nu te uiti?