| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Avira Anti-Virus Personal mi-a gasit un virus in C:\Windows\System32\MpkNetInstall. exe sa-l sterg sau sal las asa?

Răspuns Câştigător
| BogdyBogdan a răspuns:

Sterge'l.winking

4 răspunsuri:
| downdl a răspuns:

In astfel de cazuri e bine sa dezinfectezi. pentru ca daca stergi e posibil sa stergi si fisierul infectat astfel duce la o defectuasa functionare a sistemului. uite pentru o protectie mai eficienta recomand cea mai noua versiune AVIRA Internet Security 2012 aici o promotie licente gratis pe 6 luni: http://downext.com/......s-license/

| ionnut2011 a răspuns:

Gata l-am sters big grin Mersi!

| ionnut2011 a răspuns:

Gata l-am sters, mersi!

| Rŏllшау a răspuns:

Stergel garantat sa stiibig grinwinking nu-l lasa cine stie ce se va intampla thumbs up