| Merishoor a întrebat:

Sall Azi am instalat Windows 7 Home Premium am instalat driverul de la placa de baza si procesor si dupa aceea am instalat placa video am dat restart la pc si nu mai imi apare welcome si peste 30 de secunde imi apare doar imaginea pe desktop fara programe fara nimic? dc Funda care ma ajuta

5 răspunsuri:
| crynys a răspuns:

Ai instalat driverul care nu este compatibil cu win7 trebuie sa il dezinstalezi si sa cauti unu pentru win7

| adycosty a răspuns:

Paii, incearca sa intrii pe safe mod si vezi daca merge, daca nu inseamna ca o fi de la windows

| lucifer636 a răspuns:

S-ar putea sa nu fie bune driverele. Daca ai avut Windows xp inainte, trebuie sa cauti alte drivere pentru Windows 7.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti apare imaginea de desktop, dar nu se vede bara de start si iconitele, e posibil ca explorer sa nu fii pornit in procesele din background, dai CTRL + ALT + DEL si sus o sa ai run, dai click pe run, scrii acolo explorer si dai enter si ar trebui sa iti apara desktopul cu tot ce e pe el plus bara de start!

| DeDeDya a răspuns:

Pai.inseamna ca s-a stricat placa de memoriei a pc-ului si va trebui ori sa iti cumperi alta ori daca isi revine sa nu mai download-ezi nimic pe desktop sau chiar si in alte foldere funda?