| anonim_4396 a întrebat:

Sall. cam cat ar consuma un joc online din megabyte?(pe telefon)
spre exemplu luam jocul Respawnables, din 500mb de internet cam cat ar consuma 10 minute de joc online? big grin dau funda pentru un raspuns bun happy

Răspuns Câştigător
| pbsolver a răspuns:

Instaleaza 3g watchdog si joaca un minut, el iti va arata cat ai consumat si cat iti mai ramane. trebuiesc facute cateva setari (foarte usor de configurat, nu te speria) descarca-l de pe android market https://play.google.com/......ps/details

| Nume2 a răspuns (pentru pbsolver):

Functia asta o am si pe telefon si implus pot pune sa ma alerteza la cativa mega si sa se opreasca folosirea de date

1 răspuns: