| Adrian_Tudor_1999 a întrebat:

Sall! Cand intru pe orice CS si vreau sa ma conectez pe un sv imi apare eroare,, Could not connect to sever" ce sa fac?

6 răspunsuri:
| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Deci daca folosesti windows 7 faci asa:

te duci pe start>scrii acolo la cautare "REGEDIT" in meiul care apare te duci la "HKEY_CURRENT_USER"apoi cauti acolo "SOFTWARE" si aici cauti "valve sau cstrike sau counter strike" dupa ce ai gasit stergi tot folderul (click dreapta pe el si dai delete) dezinstalezi cs (cs-urile) din pc daca ai steam si steamu. Reinstalezi totul si gata.

FUNDA? ::C:C:C:C

| Adrian_Tudor_1999 explică (pentru Sharky_Fistis_1993):

Nu il am instalat

| Sharky_Fistis_1993 a răspuns (pentru Adrian_Tudor_1999):

Dami add pe skype si te ajut cu placere:

fistis.alexandru93

| Sharky_Fistis_1993 a răspuns (pentru Adrian_Tudor_1999):

Fistis.alex da add

| Toma_Darius_1996 a răspuns:

Cand intri esti conectat la internet?