| yonutz63991 a întrebat:

Sall! Ce mi-ati sugera? Sa imi iau un iphone 3gs (second-hand) sau un Samsung galaxy gio ( nou)?

Răspuns Câştigător
| βωβყჯ a răspuns:

Sincer, eu ți'aș recomanda să îți iei un Samsung galaxy pentru că dacă iphone-ul este second hand este deja folosit.Nu ai de unde să știi cum merge ce capacități are... Dar dacă îți iei Samsungu-l știi bine cum merge și ce priorități are! Fundă? puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Samsung

| alexTT a răspuns:

Nici unul nu ti-as recomanda, mai bine cauti un Samsung Galxy s second hand.

| alexTT a răspuns (pentru alexTT):

M-am grabit cand am scris si am uitat sa mai pun cratima ( cauta-ti )

| maryws11 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Samsung

| Ciprian_Sandu_1985 a răspuns:

Samsung pentru ca la iphone siugr e updatat si are baseband 06. 15. 00 altfel nu putea fi decodat si nu o sa iti mearga gps-ul si mai multe chestii. Deci Samsung.