| mia_8736 a întrebat:

Sall. ce parere aveti despre telefonul samsung s3350 cu tastatura qwerty?

Răspuns Câştigător
| Dannyofficial a răspuns:

Http://telefonultau.eu/products/Samsung-S3350-Ch@t-335-Chic-White.html Gasesti aici tot ce vrei sa stii despre el. Parerea mea:e naspa:p

7 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

In genul astuia vreau sa-mi iau si eu happy. Dar stiu din surse sigure ca marca Samsung nu ofera nici semnal bun si nici o baterie stabila. Adica daca esti in autobuz, adio semnal iar bateria nu te tine mai mult de doua zile...

| Madalina_6334 a răspuns:

@mia, nu stiu ce telefon ai tu da e imposibil sa tina bateria 2 saptamani mai ales la Samsung. mai mult de 2 3 zile nu tine daca umbli pe el

| me1oo a răspuns:

Sincer eu cred ca isi merita banii e bun si merge foarte bine, cunosc pe cineva care are si nu se plange de el niciodata

| Dannyofficial a răspuns:

Ca trebuie sa nu ti-l iei ie varza, ti se strica tackpad-u foarte repede.

| mia_8736 explică:

Eu am si bateria ma tine cam 9 zile daca stau numai pel si daca nu stau aproape 2 saptamani

| elicos a răspuns:

Il gasesti in magazine Vodafone de acolo l-am luat si eu e super tare.

| ilegalgen a răspuns:

Am telefonul aproape de cand a aparut. Vreau sa-ti zic ca nu am nevoie de altceva mai bun. Fac orice vreau pe el, sunt multumit cum merge pe net si nu las schimba nici pe vreun iphone sincer. E MARFA RAU :X ilove...