| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,cica la un baiat ca iphone 5 o sa fie tot o imbunatatire a lui 4 sau 4S doar ca va avea un ecran mai mare,e adevarat? si inca o intrebare:credeti ca ii va pune tot spate si fata din sticla,ca mie imi place cum arata, mai ales pe negru

8 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Pai cam de obicei asa este un upgrade
asta se aplica in toate domeniile
rar de tot il reconstruiesc complet

Răspuns utilizator avertizat
| AlinKun a răspuns (pentru adrianboss2011):

Asta depinde de producator sper si eu sa fie diferit ca sa concureze cu galaxy s III

Răspuns utilizator avertizat
| AlinKun a răspuns (pentru adrianboss2011):

Nu ma lua cu "asta" ca nu ne cunoastem + ca nu detin nici glaxy nici iphone merg pe HTC pentru ce am nevoie
era o pura remarca dar daca tu asta ai inteles nu am ce sa iti fac

| MaxEnergyzed a răspuns:

Cauta pe youtube iphone5 si vei vedea cum arata ii iese tastatura adica 3d

Răspuns utilizator avertizat
| MaxEnergyzed a răspuns (pentru adrianboss2011):

Nu stiu eu l-am vazut intamplator dar mi-a placut cum aratau...