| anonim_4396 a întrebat:

Sall.Cum fac sa se auda muzica si in casti si in boxe. Am windows 7 eu vreau sa se auda sunetu in boxe si casti nu sa setez eu cand vreau pe casti sa aud in casti sau la boxe vreau sa se auda in amandoua. Va rog ajutati-ma.Dau funda

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Ce boxe/ casti / placa audio?
Boxe cu conexiune mufa jack? Placa audio ce/cate iesiri are?

| OnetMarius a răspuns (pentru stlucian):

Ma eu am alta treaba mie imi merg boxele si castile dar nu se aud deodata adica trebuie sa dau eu sa aud in casti si sa aud in boxe tot asa trebuie sa intru la setari la sunet si sa dau la ce vreau sa aud

| stlucian a răspuns (pentru OnetMarius):

Nu ma lua cu "MĂ"!
Tu ai scris " Va rog ajutati-ma."
Am vrut sa te ajut. thumbs up

| OnetMarius a răspuns:

Am rezolvat problemawinking