| HappySadness a întrebat:

Sall! Cum pot face sa-mi apara de fiecare data Google cand intru pe Mozilla Firefox? Ca imi apare Facemoods Search si sus imi apare doar wikipedia si facebook.
Va rog sa-mi spuneti! happy
Fundita!

Răspuns Câştigător
| Raducu1 a răspuns:

Intri pe Mozzila si sus de tot dai la Unelte si dupa la Optiuni si dupa o sa-ti apara o fereastra cu pagina mea de start si acolo scrii www.google.ro.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deschizi Mozilla Firefox, Intri in Unelte/Optiuni/General, la Cand Firefox porneste bifezi Arata pagina mea de start si la Pagina de start scrii http://www.google.ro si dai OK. Succes si numai bine!

| AnoOnim23 a răspuns:

Intrii pe mozilla,sus iti apare tools,click pe el,ma jos ai internet options,clik pe el, iti apare un chenar cu linkul de browser, il stergi si scrii www.google.ro. Dai apply apoi ok.