| Lipsa47 a întrebat:

Sall cum pto sa pun masini in gta san andreas pe strada oriunde dar nu cu trainder,,, adica cand intru in joc masinile sa fie deja pe strazi,, dar nu programul Mta deoarece acela trebuie sa ai server adica online. //?

1 răspuns:
| andreisdas23 a răspuns:

Acum 2 zile cautam si tot asta. Intra aici www.ologeni.zone.forumz.ro dai sus pe inregistrare si completezi acolo, apoi vezi ca o sa iti trimita un email de confirmare pe adresa ta de messenger.Si la urma vezi ca pe forumul asta este acolo un tutorial cum sa iti pui masini in san andreas.Eu am facut la fel si merge.Mi-am bagat porshe, logan.