| anuska a întrebat:

Sall
cum se creaza haine si chestii pe IMVU?
ca sa stiti is deja VIP. dar vreau sa stiu daca se creeaza pe IMVU sau ii un program de downloadat si lucrez pe el si dupa aia imi bag creeatia pe IMVU.
daca este un program imi dati linkul si un tutorial de utilizare?batting eyelashes
mersi anticipat, cel mai bun rasp are funda:X

Răspuns Câştigător
| Victor a răspuns:

"Jocul" inca functioneaza fara a fi "Demodat". Afla mai multe aici:http://cablan3d.blogspot.com/ Bafta.

1 răspuns:
| Florin62 a răspuns:

Salut anuska! la IMVU nu poti creea haine deoarece jocul este cam demodat doar le poti cumpara. funda?