| Klandestin6Frankenstein a întrebat:

Sall, daca duc un telefon la reparat pot sa dau in loc de bani un alt telefon functionabil?

5 răspunsuri:
| Holy2010 a răspuns:

Te intelegi cu cel care il repara. Presupun ca nu vorbim aici de reprezentanta si garantie.

| Klandestin a răspuns:

Un fix

| darrio2007 a răspuns:

Nu cred eu ca ti-ar accepta cineva chestia asta. Daca in loc de salariu(bani)ce ai face daca ti-ar da patronul un telefon, un televizor etc.Si tu vrei sa iti cumperi de mancare sau altceva? Te chinui sa le vinzi ca sa iti scoti banii? A fost doar un exemplu.Nu stiu daca ai inteles ceva.

| mireea11 a răspuns:

Nu,nu cred ca te-ar accepta, ca în loc de bani,
sa îi dai un telefon functionabil.
Asa ca, nu cred ca accepta chestia asta.BAFTA!

| Cristian_Denis_1999 a răspuns:

Poti duce un alt telefon la schimb daca cel de la service este de acord, dar telefonul sa fie cam de aceeasi valoare cu reparatia.