| swampy a întrebat:

SALL daca la placa mea de baza scrie la memorie Frecventa Memorie (MHz):

1066 / 800 / 667 daca imi iau o placa video unde arata la placa video alea Frecventa memorie trebuie sa aiba una din fregventele pe care are placa mea de baza? sau merge orice fregventa

1 răspuns:
| mihaibrasov a răspuns:

Conteaza sa fie placa video compatibila (sa nu fie model vechi). In rest nu prea conteaza ce placa ai avut. (o descriere a calculatorului ar fi ajutat putin)