| crinanita1 a întrebat:

Sall..de ce când îmi pornesc laptopul îmi apare " the user profile service failed the login"? Și după nu pot sa mai fac nimic pentru a-l deschide?
Fundaaaaaa

Răspuns Câştigător
| tamulici a răspuns:

Ocazional, este posibil ca Windows să nu citească corect profilul tău de utilizator, ca în cazul în care software-ul antivirus scanează computerul când încercați să faci log on. Înainte de a urma metodele de aici, încearcă să repornești computerul și să faceți din nou log on la contul tău de utilizator pentru a rezolva problema. Dacă repornești computerul și nu se rezolvă această problemă, utilizează următoarele metode pentru a rezolva această problemă. Trebuie să reușești să faci log on la un cont de administrator pentru a remedia profilul de utilizator sau pentru a copia datele într-un cont nou. Înainte de a remedia această problemă, fă log on la Windows utilizând alt cont cu permisiuni administrative sau inițializează în modul de siguranță pentru a face log on cu contul de administrator încorporat. Aici ai explicați exact pașii necesari -
https://support.microsoft.com/......or-message
Mult succes!