| ShocK97 a întrebat:

Sall de curand are un prieten un sv de cs si as vrea niste pluginuri bune:
1.cand intra un admin sa aiba scrisul cu verde [nu numele]
2.cand dai who admin admins sa apara o lista cu admini : owner:bambuc co-onne-tam tam de ex si daca nu-i admini online sa apara doar rankurile de admini nu si numele lor ca asa am gasit si eu :d. cam astea le vrea dau funda pentru. cele 2 pluginuri corecte si care merg big grin

3 răspunsuri:
| Chrysk2 a răspuns:

Http://www.tutorialecstrike.com/pluginuriamx.html
Incearca aici, eu de aici imi luam acum 2 ani :).

| ShocK97 explică:

Vreau pentru amxx pluginurile

| Adamache_Alexandra_1989 a răspuns:

Uite un plugin bun anti flood de la zeroping http://www.girlshare.ro/3489253577.7