| pissycutza99g a întrebat:

Sall! De la inceputul vacantei mi s-a stricat pc-ul mi la reparat cineva intr-o saptamana si am acum windows 7, si cand am dat prima data sa intru pe mess aparea ca si cum "conectarea nu merge "sau ceva gen o.oca nu merge parola, l-am dezinstalat din toate partile si l-am instalat pe cel mai bun si nimic, si imi facea asa la toate id-urile, ...si acum stau de la inceputul vacantei sa intru pe online! Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Scrie aici exact eroarea care iti da!

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

5 răspunsuri:
| pissycutza99g explică:

"conectarea nu merge" cand nu merge parola si o scrii gresit asa aprea crying(

| pissycutza99g explică:

Va multumesc tuturor, am sa incerc tot ce e posibilwinking

| Romulus_Mag_Ioan_1992 a răspuns:

Cel mai probabil nu este de la sistemul de operare(Windows)! Nu ai mentionat dar cred ca problema ta este din cauza driver-ului care este o versiune necompatibila sau cel mai probabil nici nu il ai instalat. Vorbesc despre driver-ul placii de retea(modem). Problema ta ar fi probabil rezolvata usor daca ne-ai da detalii de genul:daca ai driver-ul instalat, daca ai conexiunea creata si cel mai important care este eroarea care o returneaza atunci cand incerci sa te conectezi! Sper sa-ti fie de folos.happy

| MRDeath123 a răspuns:

Pai daca ti s-a stricat pc-ul idul de mes si parola si celelalte sau sters si trebuie sa iti faci cont din nou de asa iti zice ca nu a mers conectarea trebuie sa iti faci din nou cont si daca ti-ai facut inseamna ca nu ai scris coret id-ul si parola. funda