| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,exista un site unde sa uploadez un fisier mai mare de un gb 19.5gb are ca am incercat pe transfer si nu ma lasa imi cere sa platesc... daca imi zice si mie cineva, un site unde sa uploadez sau daca nu merge, imi puteti spune cum il transfer intre un desktop si un laptop

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MnereaDarius a răspuns:

Foloseste Winrar, si imparte-ti fisierul in volume de 98 mb, asta daca vrei sa incarci pe SkyDrive, care are un spatiu de 22 gb online storage. Marimea volumului depinde pe ce server doresti sa-ti uploadezi fisierul. Dar aceasta este solutia cea mai buna.

Răspuns utilizator avertizat
| MnereaDarius a răspuns:

Depinde, daca uploadezi fisiere pe Skydrive folosind Silverlight, viteza de incarcare poate atinge si 128 kb pe secunda.