| GameMaster23 a întrebat:

Sall, exista vreun program de facut poze automat? adica cand apas pe o tasta sa se salveze automat (( sa nu mai trebuiasca ma duc in PAINT )) Am nevoie sa fac intr-un joc "poza dupa poza" si e naspa cat tot il pun in bara si intru in paint... straight face
Dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| ParanoidKidu a răspuns:

Am revenit. Exista o aplicație superba Free aici aveți kitu-l de instalare
http://sourceforge.net/projects/lightscreen/

.

2 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Poti cu Fraps, chiar si varianta free...

| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! Regret să te dezamăgesc, dar răspunsul este că nu se poate.Pa,pa