| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,freebiejeebes e scam sau e pe bune? adica trimit cadori sau vor sa faca doar bani? mai am o intrebare ei de unde iau cadourile, de pe amzaon.co.uk si trebuie sa astepte 3 zile pana le vine cadou la sediu si in alea 3 zile imi verifica si referali, apoi il trimit la mine?

1 răspuns:
| AnnabellaBB a răspuns:

Salut
Eu folosesc freebies de la ãstia. Sa stii ca majoritatea sunt scam. Am incredere doar in Shopmium, checkout smart pentru mancare, mai rar produse non food de pe diferite siteuri de freebies.