| madalin90boss a întrebat:

Sall. help me pls. am un cd cu windows sp3 bootabil, setarile la bios sunt facute corect, iar cand incerc sa instalez wind nu merge. ce trebuie sa fac? dau fulda. va rog ajutati-ma. sunt disperat.

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Verifica imaginea iso/nrg in fisieru autoplay sa fie trecut setup.exe...Si mai verifica in bios la boot/third boot device sa fie tercut cd/dvd! Daca nu reusesti uite aici un windows bunicel http://www.h33t.com/......etails.php

5 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Singura setare din bios aici este ca primul sa booteze cd\dvd-rw, daca ai setat asa si nu-l detecteaza nu e boot-abil, incearca altul sau porneste instalarea din windows iar dupa ce-l instalezi il stergi pe cel vechi

| ROB3RT89 a răspuns:

Vezi ca in imaginea iso/nrg ai un fisier"autoplay"verifica daca e steup. exe... Uite aici un windows bunicel http://www.h33t.com/......etails.php

| adyymuresan a răspuns:

Adica ce anume nu merge da si tu ceva detalii ca asa nu intelegem nimic

| adyymuresan a răspuns:

Uite aici ai un tutorial an care ati arata toate configuratiile la wsp3 uitate ce face nenea ala acolo si fa si tu mult succes http://www.videotutorial.ro/? p=425 dai in jos in undeva la jumate ai un videotutorial astepti sa se incarce si dai clik pe sageata din mijlocul tutorialului. vizionare placuta!

| cretucristi a răspuns:

Iti da o eroare ceva?(no hard disck driver found), sau nu iti booteaza cd (nu il citeste nu il deschide), da mai multe detalii