| CuloriHD a întrebat:

Sall ieri am instalat windows 8 si vreau sa stiu daca driverele se instaleaza automat sa trebuie sa le instalez eu

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde de ce pise componente (hardware) are computerul tau. Unele sunt recunoscute de Windows altele nu. Pentru siguranta intra in
http://www.ma-config.com/en
Dai: "Start the detection"
O sa-ti ceara sa sa instalezi un programel. Dupa ce-l downloadezi il instalezi dai iarsi "Start the detection"si dupa ce termina intri in "My drivers". Acolo vei gasi tot ce trebuie sa instalezi ulterior si cele mai noi.

| CuloriHD explică (pentru Salontanul):

Ms mult...mai aveam 2drivere de instalat

2 răspunsuri:
| Skay_Leny_1975 a răspuns:

Trebu sa le instalezi