| ȚuȚu7373 a întrebat:

Sall, ieri cineva tot din Bucuresti(eu sunt din orasul respectiv) s-a conectat la contul meu de Google,am vazut "Dispozitive folosite recent" si vreau sa il sterg, eu am schimbat parola cu ajutorul telefonului pentru ca acel individ a schimbat si parola. Faza este ca nu am acea optiune de "Elimina" si nu pot face asta. IP-ul acestuia este 5.12.64.9,si imi doresc sa nu cumva sa-l gasesc in oras ca il gasesc toti dracii, pun carani pe el (desii nu sunt tigan). Funda, va rog sa ma ajutati.

3 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Daca ai schimbat parola este bine, cand va incerca sa se conecteze nu o sa stie parola, deci e bine.
il poti elimina cu ajutorul unui pc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, dacă folosești cont de Google ești în siguranță. Poți să îi elimini foarte ușor. Dacă ai acces la internet și poți întra pe contul tău de Google, atunci urmează ce îți spun eu. Poți întra și de pe această adresă: myaccount.google.com | Mergi la categoria:,, Verificarea securității'' >,, Verificați dispozitivele conectate''. Și deja urmezi pașii făcuți de Google. Sper că te-am ajutat. Mult succes și ai grijă pe viitor!

| ȚuȚu7373 explică:

Am facut asta inainte de a posta intrebarea si nu pot sterge acel PC conectat