| coco4782 a întrebat:

Sall! imi apare o eroare pe desktop (sa dau don't send sau send error report) spune ca este de la madman... nu este acel film sau un joc, iconita este albastra cu un +(plus) in centru. ce este acest madman? funda...

5 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Madman esye un program care nu functioneaza bine poti sal stergi.si da dont send daca nu vrei sa trimiti informatiile la Microsoft

| coco4782 explică (pentru axeldavid):

Am cautat in tot calculatorul acest madman dar nu se afla niciunde...cum scap de acele erori?

| axeldavid a răspuns (pentru coco4782):

Cauta la control panel- add or remove programs si da uninstal

| coco4782 explică (pentru axeldavid):

Nu este nici acolo

| Razvanel99 a răspuns:

Poti sa dai don't send si se termina aplicatia in curs, dupa aceea poti sa o deschizi din nou