| Schiopu_Seby_1996 a întrebat:

Sall imi poate spune sa mie cineva ce se intampla cu Magazin play cand vrau sa iau un joc imi zice ca e o eroare la descarcare,si nu exista spatiu suficient pe dispozitiv dar nu stiu cu sa fac sa sterg sa mai am memorie pe telefon,va rog sa imi ziceti si mie, multumesc dau funda

Răspuns Câştigător
| MadHattress a răspuns:

Si mie mi-s-a intamplat, trebuie sa formatezi telefonul si cardul de memorie, cel mai probabil e un fisier fantoma care nu-l vede telefonul sau ceva de genu happy

1 răspuns: