| vladut_1473 a întrebat:

Sall... imi spuneti va rog cum as putea sa scap de reclamele de pe tocmai ca nu mai suport. ajutati-ma va rog :-( cand deschit o pagina de tocmai sau intru pe un anunt imi apar tot felul de reclame si de fiecare data trebuie sa la inchid ca altfel nu pot sa vad nimica, ajutati-ma va rog

4 răspunsuri:
| Krux a răspuns:

Buna, Vladut. Ai putea cauta Ad Block Plus (ADB). Instaleaza-l, ruleaza-l si vezi daca isi face treaba. Bafta in rezolvarea problemei si Sarbatori Fericite!

| vladut_1473 explică (pentru Krux):

L-am instalat dar nu prea isi face treaba. si Mersi,, sa ai si tu Sarbatori Fericite

| Bong9911 a răspuns:

Daca folosesti Chrome, intrii la setari, dai la extensii si scrii acolo ad block, instalezi extensia. Aceasta iti blocheza reclamele si nu te mai redirectioneaza pe alte site-uri.