| EmanuelEmy7 a întrebat:

Sall! Intentionez sa iau un ssd Intel de 256GB si sa pun un windows curat pe el fara clonare. Pot accesa fara probleme jocurile de pe hdd cu el?

5 răspunsuri:
| marian37 a răspuns:

Da, poti. Imi poti spune modelul ssd-ului? Sunt unele de la Intel nu foarte bune.

| Adrian926a a răspuns:

Da happy ce intrebare laughing

| EmanuelEmy7 explică (pentru Adrian926a):

Nu e de ras, mai copchile!winking

| vladst1 a răspuns:

Probabil le vei putea accesa, dar nu si juca. Daca sunt piratate, poate vei avea nevoie sa reinstalezi pachetele dx, c si asa mai departe, aplicatii fara de care jocul nu va functiona. Daca le aveai din steam, cred ca va trebui sa schimbi locatia unde se vor salva jocurile, si incercand sa descarci jocul (ca nu il va recunoaste prima data, va trebui sa dai check files sau ceva de genul). Sau in cel mai rau caz, unele jocuri vor trebui reinstalate deoarece nu au unele date in registrii, sau unele componente neinstalate necesare functionarii lui. Succes!