| romanianboy a întrebat:

Sall. La un laptop LG W7 am schimbat din bios ca sa imi booteze de pe usb si acum nu pot intra nici in bios nici in windows. Imi ramane blocat la prima afisare la care imi arata cati ram cpu video si ce tasta sa apas ca sa intru in bios. Apas tasta dar nu se intampla nimic. Doar se aud bipuitul acela cand il suprasolicitez.HELP!

Răspuns Câştigător
| furios4you a răspuns:

Scoate alimentarea, bateria si apasa butonul de power cateva secunde in gol. apoi cand porneste apasa f2 sau f 10