| anonim3264 a întrebat:

Sall mi-am instalat windows live mail 2011 este bun ce se intampla daca il instalez

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Este un program care iti gestioneaza emailurile tale in cazul in care ai mai multe adrese de email.
Windows Live Mail te ajută să iți organizezi e-mailul, calendarul și persoanele de contact într-un singur loc de pe PC. Poti sa verifici mai multe conturi de e-mail în Mail, cum ar fi Windows Live Hotmail, Gmail, Yahoo! si Mail Plus.

Poți chiar vedea adresa ta de email, calendare, persoane de contact și atunci când nu ai o conexiune la Internet. E OK programul.

| Weider a răspuns:

Face poc!