| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Mi-am luat azi un microfon cu casti si nu imi merge. Am vorbit cu vara mea si nu ma auzea, desi eu o auzeam pe ea.Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Quanah a răspuns:

Daca mai ai bonul, il iei si te duci impreuna cu microfonul la magazinul de unde l-ai achizitionat, si-l returnezi happy Ii pui sa faca proba, sa se convinga, si ceri banii inapoi.

4 răspunsuri:
| DexterMorgan a răspuns:

Sa conectezi si mufa aia roz la pc (in caz ca nu ai facut asta ).

| blackangel69 a răspuns:

Incearca sa vezi daca nu e ceva neobisnuit, schimbat acolo in windows la setarile de sunet.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crezi ca sunt fraiera? stiu unde sa bag mufele. am zis doar ca nu merge straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru blackangel69):

Am incercart si asta. am intrat pe unde am putut si nimic :-