| Idriceanu_Robert_1980 a întrebat:

Sall nu imi mai merge gadgetul de pe win 7 de vreme zice cannot connect to service funda!

Răspuns Câştigător
| AdycuThebest a răspuns:

Cred ca e din cauza windows. ului ...si mie tot asa imi apare. am instalat de curand windows.ul

3 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Nu mai merge. Nu se mai asigura suport pentru gadgeturi. Cititi aici http://windows.microsoft.com/ro-RO/windows/gadgets Darsunt altele mai bune cum ar fi HTC home. Si mai incercati si yowindow. E foarte interesant!

| lpavel a răspuns:

Probabil ti s-a slabit netul, isi va reveni!

| NoooooNaMe a răspuns:

Si eu am aceeasi problema de cateva zile tot la windows 7... Banuiesc ca este din cauza acestuia