| EmanuelEmy7 a întrebat:

Sall! Nu imi merge wi-fi pe s4. Sta intre deschis si nu porneste chiar daca incerc asta. Ce pot face in afara de reset?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

1. Prima data intra in setari, opreste wi-fi pentru un minut, dupa care porneste-l din nou.
2. Daca nu porneste, sterge conexiunea si iti va aparea lista spoturilor "vizibile" din zona. Conecteaza-te din nou cu parola de acces.
3. Opreste complet telefonul pentru minim 5 minute (de la butonul de pornire/oprire), eventual scoate si bateria pe acest timp, dupa oprire. Daca nici dupa repornire nu-ti porneste, atunci du-l la un service pentru depanare.

| EmanuelEmy7 explică (pentru Bula):

I-am dat reset si vreau sa-mi recuperez descarcarile din memoria interna. Vreo solutie?

| Bula a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

Eu nu te-am sfatuit sa-i dai reset! tongue
La resetarea de fabrica se sterge TOT din memoria interna, deci nu mai poti recupera nimic.

| EmanuelEmy7 explică (pentru Bula):

Incerc eu cu un program.