| iInfinityDarkness a întrebat:

Sall,nu stiu ce imi ocupa asa mult din local disk C, doar am instalat windowsul si e plin.Va rog, funda!

Răspuns Câştigător
| IceCreamDoll a răspuns:

Pai depinde cati Gb ai lasat liberi pentru C. Probabil ai lasat foarte putin, si de asta. Poti incerca sa transferi cativa Gb de pe un alt local disk, cum ar fi D, sau ce ai tu acolo. Sunt programe de partitionare pe internet. Uite aici:
http://www.videotutorial.ro/? p=989
Succes.

| iInfinityDarkness explică (pentru IceCreamDoll):

Ms,am gasit problema, aveam inca 2 windowsuri instalate si le-am sters

2 răspunsuri:
| denymar a răspuns:

Incearca ce o sa mai instalezi sa le pui pe local disk D...