| killllls a întrebat:

Sall pe youtube inainte sa dai pe un videoclip stiti ca are o imagine cum imi pun ce imagine vreau eu?

Răspuns Câştigător
| DanielW a răspuns:

Se numeste thumbnail si aici este explicat cel mai bine cum si in ce conditii: https://support.google.com/youtube/answer/72431?hl=en

6 răspunsuri:
| killllls explică:

Deci cum o stabilesc? pe ce dau?

| Alexandrughita a răspuns:

Nu poti. Aceea imagine o stabileste cel care a postat videoclipul

| killllls explică (pentru Alexandrughita):

Ma refeream la videoclipul meu

| Alexandrughita a răspuns:

Nu poti modifica aceaa imagine. Este stabilita de cel care a postat videoclipul

| Tavy201 a răspuns (pentru Alexandrughita):

Probabil se refera la videoclipul lui.

| Alexandrughita a răspuns (pentru Tavy201):

El a spus inainte de a da... nu dupa ce am incarcat un videoclip. e posibil sa ai si tu dreptate