| marius_5280 a întrebat:

Sall. pentru decodare telefoanelor de programe si ce cabluiri imi trebuie pentru decadat aproape orice model de tel, daca puti sa-mi dati un site de un pot sa le comand.ms

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Programele, softurile si cele necesare pentru decodarea telefoanelor nu se gasesc la tot pasul si nu sunt disponibile pentru oricine adica gandeste-te daca ar fi atat de simplu toata lumea ar face asta.Pretul pentru softurile respective e unul foarte ridicat ca si idee deci mai bine orienteaza-te spre ceva ce chiar poti face.Bafta!