| alexxx a întrebat:

Sall.pls raps, urgenthappyjucam pe un servar si no de cand joc cs plus ca joc cu steam joc.bine si un bulangiu de admin imi da destroy F***** eram pe steam nu folosesc coduri, nici nu mi-a cerut poze nimic numa vad ``destroy``angryfaza e ca primesc si pe steam ban permanent?straight facedeci repet nu jucam cu coduri, si cum sa imi scot destroyul, am incercat sa dezinstalez cs si sa il instalez inpoi, dar nu merge

1 răspuns:
| FlaviuZz a răspuns:

Pe steam nu ai cum sa joci cu coduri.Acel admin probabil stia ca ai steam si a vrut sa ti-l strice, in problema asta te poate ajuta doar cineva foarte experimentat in ale "Steam-ului". Si repet acel admin ori s-a razbunat ori este de-a dreptul Tampit... SCuzatimi franceza laughing