| Htp555 a întrebat:

Sall. Prieteni am o intrebare am si eu un Sony Ericsson k800i si mi s-a stricat JoyStiku la el. stiti cumva daca il pot repara sau de unde pot lua alt JoyStik ..ms mult big grin big grin

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Service gsm

| Htp555 explică (pentru sltlp):

Nu prea cred n-am gasit servici gsm in Bailesti

| sltlp a răspuns (pentru Htp555):

Pai mergi si tu in oras. problema e ca online nu prea gasesti deaorece telefonul e destul de baran, desi joystick-ul ala e 4-5 lei maxim.

| Htp555 explică (pentru sltlp):

Ai dreptate cei clar.Da vreau un site sti sa comand ca doar m-am mutat in oras si nu prea stiu.