| valentin_8969 a întrebat:

Sall, spuneti-mi va rog care este cel mai popular tel. din Romania mersi mult

4 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Dacă nu mă-nşel, în ultima vreme pe TPU nu cred că mai circulă altă denumire de telefon în afară de Samsung Ciorby laughing cel puţin din câte am văzut eu. E greu de stabilit care ar fi cel mai popular telefon... dar după părerea mea Nokia rămân cele mai bune din toate punctele de vedere. Şi consider că sunt destul de obiectiv când spun asta, mai ales că momentan nici nu am Nokia, am un L6hee hee, dar am avut şi Nokia... În fine, n-are rost să mai dezvolt subiectul pentru că în fond şi la urma urmei cred că nu mai este un secret pentru nimeni faptul că telefoanele mobile se împart în două mari categorii: Nokia, şi altele. big grin
O seară bună!winking

| CybeRAthlete a răspuns:

In lumina ultimelor abonamente la cosmote - Nokia 6300. cel putin asa am eu impresia.
ca si marca - Nokia e lider de piata.
bafta

| ady1o a răspuns:

Samsung Galaxy S W00t

| valentin_8969 explică:

Am in vedere de tel. Nokia