| Shinobi589 a întrebat:

A m instalat windows 7 pe o placa de baza Asus P5AD2-E si nu gasesc driver pentru placa de sunet. Am placa de sunet deparat pusa langa cea video. Ma gandesc ca s-ar putea sa numai fie buna placa de sunet dar cand intru in device manager imi zice ca driverul de sunet lipseste este cu semnul exclamarii. ajutati-ma va rog, ofer funda

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Era chiar atat de greu sa intri pe pagina producatorului si sa descarci driverul de acolo?
https://www.asus.com/Motherboards/P5AD2E/HelpDesk_Download/

| Shinobi589 explică:

Acolo nu pot gasi si pentru windows 7