| DeDa123 a întrebat:

Sall TPU, acum 4 luni am primit un Orange Hiro ( cel mai nasol telefon) si de 2 saptamani nu stiu ce are. Dupa ce intru in ecranu principal tot mi se duce automat pe setari data si ora incotinuu, nu pot sa folosesc nici o aplicatie nimic, l-am resetat insa tot asa face -.-", Funda :3

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

In cazul in care telefonul tau nu mai functioneaza corespunzator, va trebui sa mergi cu acesta, impreuna cu factura de achizitie si certificatul de garantie, intr-un magazin Orange Shop pentru a fi trimis in service.

Cu prietenie,
Orange Helper

5 răspunsuri:
| JstGeorge a răspuns:

Cred ca trebuie sa-ti setezi data si ora. Doar cred. Sper sa ti se refaca telefonul.

| iqh a răspuns:

Telefonu e bun, daca ai garanție du-te cu el la Orange si iti da altul nou. Nu ai ce sa ii faci altceva