| daruius11 a întrebat:

Acum cateva zile am creat un server de MCPE(Minecraft Pocket Edition)si azi cand am incercat sa intru imi da asta:http://www.fileshare.ro/e30305347
Ce pot sa fac?

FundA!:)

1 răspuns:
| TheHackerStar a răspuns:

Salut
Ai incercat sa intri de pe Block Launcher poate ca de aia si eu mi-am creat un server si merge perfect.Trebuie sa-ti actualizezi versiune Minecraft-ului daca nu ai actualizat-o.
Sper ca te-am ajutat
(Block Launcher se poate lua de pe Magazin Play este gratis dar este si o versine Pro)