| CentyLox a întrebat:

aici cu o noua problema. La laptop cand vreau sa ascult muzica prin căști sau boxe de aude doar R dar L nu merge deloc. Am reinstalat windows-ul am băgat driverele originale dar degeaba. Laptopul are doar o mufa jack adică pentru căști și microfon. Este un Lenovo de prin 2015 și merg jocurile pe el decent dar mă enervează problema asta la cs go extrem de mult. Careva cu idei

1 răspuns:
| MihayIntreaba a răspuns:

Am raspunsul
Vezi iconita aia de langa data si timp cu audio dai click dreapta pe ea dupa aia pe playback devices dupa dai pe speaker sau pe ce ai tu dupa aia dai la proprietati apoi la levels dupa aia la balance si vezi acolo L si R sper ca te-am ajutat