| Narcyss_Narcyss_1999 a întrebat:

Am auzit ca pe windows 8 poti descarca aplicatii ca de pe android fara blue stacks. Spuneti-mi si mie daca merge si pe windows 7 si ce trebuie sa fac

4 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Pai daca ai win8 le poti descarca din windows store dar nu sunt jocuri de android.

| Narcyss_Narcyss_1999 explică (pentru DimLight):

Pai si daca am windows 7

| DimLight a răspuns (pentru Narcyss_Narcyss_1999):

Hm..nu mai stiu daca merge (am win8 momentan si imi deschide automat in interfata) vezi daca iti merge http://windows.microsoft.com/en-us/windows-8/apps#Cat=t1&categories

Răspuns utilizator avertizat