| Myname_Gaby_1992 a întrebat:

am cateva nelamuriri cu xbox mi-am cumparat unul si vreau sa stiu daca il modez :
1.Pot folosi kinect sensor la jocurile pe care le fac eu pe Cd (ma refer jocuri care se joaca cu kinect)
2.E bine sa il modez?
3.Cand sunt gold member pot descarca de pe xbox jocuri direct pe hard?
4.Ce dezavantaje am daca modez si ce avantaje!
Funda!

1 răspuns:
| katalyn27 a răspuns:

Avatajele sunt: ca poti sa-ti descarci jocurile (nu stiu exact daca iti merg si cele pentru kinect, cred ca iti merg, nu vad dc nu ar merge), dezavantajele : daca ai cont pe xbox live, si ai un xbox modat, cei de la Microsoft iti vor anula contul, nu po'ti juca online, eu zic sa nu il modezi, mai bine strangi bani si iti cumperi jocurilewinking