| ionutalecs a întrebat:

Sall TPU
am cumparat mai demult acum 3 ani un volan cu pedale
si pedalele nu mergeau le-am schimbat de vreo 3-4 ori inapoi la magazin.
le-am pun bine inchise in pod nimic nu inta la ele si azi le-am scos.
pedalele functoineala doar in jocuri cum ar fi gta sa dai mai sus/jos de la optiuni la quit sau joc nou. dar in joc nu merge ce sa fac ca eu vreau ma joc cu pedale nu sa apas e volan sa merg. volanul nu stiu ce firma este dar scrie pe el 52X serioux are 8 butoane 2 sub volan pedale acceleratie si frana 1 buton care pui pe modul digital sau analog (se aprine un bec verde/rosu) si niste sageti ca la tastatura dar ca sunt intr-un fel de rotund s mai are si schimbat-or de viteze cu doua trepte in fata si spate.

Răspuns Câştigător
| Iuli_6545 a răspuns:

La gta nu merg pedalele decat volanul...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu.