| andreirobert15 a întrebat:

Am incercat de mai multe ori cu diferite programe ca sa fac un cd mp3.
se incara tot si la final imi zice ca cd-ul e facuto corect, dar cand il bag din nou in pc imi zice ca cd-ul e gol, de ce?

4 răspunsuri:
| Marian_Lucian_1987 a răspuns:

Am patit o si eu. De vina sunt CD cand le cumperi nu stii daca sunt bune, chiar daca sunt TRAXDATA

| Ion_Lucian_1945 a răspuns:

Incearca YouTube mp3 de acolo cred ca te descurci. Funda?

| Anon03 a răspuns:

Stii, mai simplu e sa-ti cumperi un stick USB... Ai si mai multa memorie decat un CD sau DVD happy gasesti oferte la supermarket-uri

| Anon03 a răspuns:

Apropo, de la CD-uri nu este problema poate nu stii tu cum sa bagi... sau poate este deteriorat rau cd-ul