| dan123456 a întrebat:

Am incercat sa descarcniste programe care sa intre un prieten pe pc meu si nu merge se descarca si ramane blocat la 99% si dupa imi da o eroare la retea ce pot face? si mai am o problema cand descarc ceva mi se blocheaza calculatorul. E de la windows sau de la hark disk! DAU FUMDA! daca imi puteti da raspunsu cat mai repede.

4 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Cred ca e de la calculator.Hard diskul face de obicei probleme din astea.

| JustSmileK a răspuns:

Poate e din cauza netului. I-ai sunat pe cei care iti furnizeaza?

| dan123456 explică:

Pei nu merge sa descarc team viewer

| SolomonMish a răspuns:

Foloseste teamwiwer ii foarte bun big grin