| Neamtu_Ionut_1999 a întrebat:

am instalat placa audio si tot nu merge microfonul am facut si chestia aia cu recording devices dar imi spune ca nu a fost instalata si nu imi apare nimic scrie( no audio audio devices are installed) va roooooog cum pot face microfonul sa mearga plssss

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa instalezi alt driver al placii de sunet, sau daca nu incearca sa iei versiune mai veche/noua, incearca cu alt microfon, ai niste optiuni sa iti arate show disabled device, ia uita-te le-oi fi dezactivat?