| cr127y a întrebat:

am instalat windowsul decurand si am instalat si browserele ( MOZILA, GOOGLE CHROME, OPERA ) dar cand vreau sa intru pe internet pot intra doar pe mozila iar pe celalalte nu merge si daca vreau sa instalez ceva de pe fostonic zice ca nu e conexiune la internet.
Deci cum as putea sa rezolv aceasta problema?

2 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

E o problemă pe care ţi-o pot rezolva repede. Numai că e foarte specifică. Pot fi mii de motive, iar fără acces la PC-ul tău nu am cu ce să te-ajut.

| untu a răspuns:

Incearca de pe MOZILLA, descarca si instaleaza Windows Internet Explorer! Este cel mai utilizat browser si cel mai principal!