| DaniTDCI a întrebat:

am instart in setup cu windows vista chiar dupa ce am repornit pc-ul,aveam cd bineinteles,am dat next la ce a fost pe acolo,si am intrat undeva unde imi arata o lista cu ce pot face,adica-sa dau backup,sa verific ramii,si undeva jos sa deschid cmd,am cautat pe net comenzi pentru cmd si cu ajutorul a unor comenzi am formatat C si D,practic hardul e mai gol decat o persoana fara haine(e o gluma),e gol ahrd-ul,cad dau da instalez windows-ul imi da o eroare cum ca ceva fisier/ere lipsesc... nu stiu ce sa fac,nu trebuia sa intru in cmd si sa modific,ce as putea face? precizez ca nu am facut niciun backup, funda, apropo cd-ul de pe care am vrut sa instalez win vista l-am mai folosit si a mers

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Instaleaza Windows 7. E cu mult mai bun.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Dacă windows-ul tău era pe o partiție din cele formatate... Bye-bye!